2. El Oto Alım Satım

2. El Oto Alım Satım


İkinci el araç satın alırken ekspertizi profesyonel ekipler tarafından yapılmış araçları inceleyebilir, tüm ödemeleri yine As-Ar İnsaat Dekorasyon Auto 2. El güvencesinde gerçekleştirerek dilediğiniz aracı güvenle satın alabilirsiniz. As-Ar İnsaat Dekorasyon Auto 2. El’in profesyonel hizmetleri aracılığıyla satın aldığınız aracın mekanik ve kozmetik durumunu şeffaf bir şekilde öğrenip emin olduktan sonra iç rahatlığıyla teslim alabilirsiniz.

Aracını Satmak İsteyenler İçin
Aracınızı değerinde satmak istediğiniz durumda da As-Ar İnsaat Dekorasyon Auto 2. El her adımda yanınızda.

Markası, modeli ve yaşı ne olursa olsun, aracınızın değerinin piyasa koşullarına göre doğru ve şeffaf bir şekilde tespit edilmesini sağlayabilir; anlaştığınız durumda araç bedelini gün içerisinde nakit ödeme alarak As-Ar İnsaat Dekorasyon Auto 2. El’e satabilirsiniz. Bunun yerine bizim aracılığımızla aracınızın adınıza satılmasını isterseniz, alıcısıyla en güvenilir şekilde buluşmasını yine As-Ar İnsaat Dekorasyon Auto 2. El’in profesyonel hizmetleri ile sağlayabilirsiniz.

Araç Satış, Araç Alım, Takas, Adınıza Satış, Online Satış, Sigorta, Ekspertiz ve Adrese Teslimat gibi ikinci el araç konusunda ihtiyaç duyacağınız her adımda As-Ar İnsaat Dekorasyon Auto 2. El’in kaliteli, şeffaf, güvenilir ve profesyonel hizmetleri yanınızda.

Öne Çıkarılanlar

Kaba İnşaat Hizmetlerimiz

İkinci el araç satın alırken ekspertizi profesyonel ekipler tarafından ya

Firmamız kurulduğu günden bu yana müşterilerine daha iyi hizmet verme amacında